1. Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв'язку з вами.
Якщо у Вас вдома чи в будь-якому іншому місці виникла пожежа, слід негайно дзвонити за номером 101 і викликати підрозділи вогнеборців. Але бувають випадки, коли можна спробувати самотужки приборкати полум’я – допоки пожежа не набула великого масштабу.
... Читати далі »
самовільно встановлювати, переставляти й ремонтувати газові прилади; вносити зміни в їхню конструкцію;
підігрівати балони з газом, установлювати їх поблизу опалювальних приладів, виявляти витік газу за допомогою запаленого сірника або іншого джерела відкритого вогню;
Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель.
Застерігаємо: йдучи повз будинків у період танення снігу, необхідно обход
... Читати далі »
Традиційно, у грудні українські крамниці наповнюються новорічною атрибутикою, зокрема піротехнічними виробами. Яскраві обгортки та передсвятковий настрій спонукають громадян купувати численні петарди, салюти та феєрверки. Проте трапляється так, що замість очікуваних веселощів, людина може отримати травми. Тож, з метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів, рятувальники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області нагадують елементарні правила безпечного їх використання: