Понеділок, 27.05.2019, 12:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільхівецька філія Іванівського НВК

Меню сайту
Захист прав дитини

Національна дитяча «гаряча» лінія


Національна дитяча «гаряча лінія»

Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна дитяча гаряча лінія

Інклюзивна освіта

Впровадження інклюзивної освіти у школі

Інклюзивна освіта – перспектива нова.
Хоч різні можливості – рівні права!
Кожна дитина – це цілий світ,
Освіта, повага і рівність для всіх!

 

Кожна людина, незалежно від стану здоров'я, наявності фізичного чи інтелектуального порушення, має право на одержання освіти, якість якої не різниться від якості освіти здорових людей.

Інклюзивне навчання («inclusion» – включення) - це система освітніх послуг, що базується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, яка передбачає навчання в умовах загальноосвітнього закладу.

З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу, відповідно до рішення сесії районної ради (рішення сесії від 17.11.2017 року № 283-21-VII «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Богуславської районної ради Київської області») з 03.01.2018 року на базі Богуславського НВК розпочала роботу Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Богуславської районної ради Київської області.

Діяльність центру спрямована на раннє виявлення діток з особливими потребами і надання їм своєчасної консультативно-психологічної, психолого-педагогічної допомоги.

В інклюзивно-ресурсному центрі працює: директор, практичний психолог, 3 вчителя-логопеда, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, методичну допомогу педагогічним працівникам з питань організації інклюзивного навчання та консультативно-психологічну допомогу батькам дітей з особливими освітніми потребами, тощо.

На даний час на обліку в центрі перебуває 18 учнів, які навчаються в інклюзивних класах, 4 вихованці з інклюзивних груп.

Фахівці центру проводять свою діяльність в кабінеті для спільних засідань та в сенсорній кімнаті, яка функціонує на базі Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3- гімназія».

Сенсорна кімната використовується для соціальної, фізичної реабілітації дітей, для індивідуальних та групових занять. У кімнаті є різні пристрої, які будуть стимулювати шумові рецептори дитини, розвиток моторики, тактильні відчуття, логіку, зокрема: килимок масажний з кольоровими каменями, дерев’яні іграшки, пальчиковий театр сім’я, гра лото, набори диких тварин, кубики з емоціями, пазли, шнурівки, сенсорні ігри, сухий басейн, гра «Рибалочка», портрет емоцій, ходунки, балансир, тренажер для очей, дзеркало для логопедичних занять, тощо.

КОНТАКТИ:

Директор - Шелудько Людмила Анатоліївна

ел. адреса: IRCboguslav@ukr.net

Листи, що регюлюють навчання дітей з особливими портебами:

12 грудня 2018 року відбулось урочисте відкриття Комунальної установи «Інклюзивно – ресурсного центру».

В центрі є кабінет логопеда, психолога, ЛФК та темна сенсорна кімната. Кабінети обладнані надсучасним обладнанням, у кожному є інтерактивна дошка , яка підключена до мережі інтернет та медіатеки.

З дітками працюють кваліфіковані спеціалісти: логопеди – В. П. Іванова, Л.А. Ситник, Н.В. Василенко; психолог – Ю.В. Кривобород; очолює центр – Л.А. Шелудько.

На сьогоднішній день центр відвідує більше 20 діток, серед них є учень 5 класу нашої школи.

  

  

 

Форма входу
Пошук
Корисні посилання
Корисні посилання