Понеділок, 27.05.2019, 12:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільхівецька філія Іванівського НВК

Меню сайту
Захист прав дитини

Національна дитяча «гаряча» лінія


Національна дитяча «гаряча лінія»

Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна дитяча гаряча лінія

Патріотичне виховання юного покоління

22 січня - День Соборності України

Державне свято День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично. Для школярів  були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування. Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. 

     У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Соборна сила України».  

Проте кульмінацією святкування стало проведення  «Живого ланцюга єдності». У школі учні молодших класів створили символічне серце, тримаючи в руках плакати з назвами всіх обласних центрів України. А учні старшої школи, тримаючи державний прапор створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.

6 грудня в закладі було проведено захід до Дня Збройних сил України
 
 
Підсумки районного етапу обласної пошукової акції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 жовтня 2014 року №1232 «Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді», з метою реалізації обласного освітньо-виховного проекту «Моя країна – Україна, Київщина – серце України» та посилення національно-патріотичного виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування шанобливого ставлення до історії рідного краю з квітня по жовтень 2017 року був проведений районний етап обласної пошукової  акції  учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України».

На підставі висновків журі визнано кращою за напрямом «Пам’ятки Другої світової війни» за роботу «Уклонімося великим тим рокам» Ломако Надії, учениці 8 класу -  керівник Пискун В.М.

 
9 листопада учні школи взяли участь в написанні радіодиктанту 
 
 

4 жовтня 2017 року, у Вільхівецькій школі відбулася тематична лінійка до Дня бійця територіальної оборони. З учнями були проведені години спілкування, тренінги і бесіди. Також було вирішено оновити Дошку пам’яті «Небесна сотня».

Екскурсія в  Національний музей історії України в Другій Світовій Війні (Меморіальний комплекс) в м. Києві

На весняних канікулах учні нашої школи відвідали Національний музей історії України в Другій Світовій Війні (Меморіальний комплекс) в м. Києві, де обладнано куточок, який відтворює події, що відбуваються на сході країни. Учні мали змогу побачити перші експонати, які надійшли до музею, пахли димом і смертю. Вони були вихоплені з полум’я бою. Серед них речі Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, загиблого 29 травня 2014 р. разом із 11 військовими у збитому терористами вертольоті; наймолодшого захисника Донецького аеропорту 18-річного Сергія Табали, полеглого 6 листопада 2014 р.; Героя України, колишнього «афганця» Олега Міхнюка, вбитого 20 серпня 2014 р. на Луганщині; активного учасника Революції гідності, розвідника Станіслава Дерев’янка, який передавав матеріали, коли був ще живим, але на власні очі побачити експозицію так і не встиг – загинув 27 березня 2016 р. поблизу м. Авдіївка, закривши собою товариша.

Ці експонати, що стали справжнім тестом на українську ідентичність, до глибини душі вразили дітей.

Наразі артефактами стають предмети, доставлені з зони АТО. Колекція вже нараховує понад 3,5 тис. музейних предметів: фото із зони бойових дій, одностроїв, військового спорядження, оберегів, документів, особистих речей учасників подій, залишків зброї, військової техніки тощо.

Екскурсовод розповів багато цікавого.

Всі залишилися дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з воїнами та людьми, що жили і живуть, воюють на сході країни.

Також у школі учні систематично оновлюють  інформаційно – меморіальний стенд про Героїв України.

Нормативні документи

Конституція України  [Скачати з сервера]
    Закони України

Про місцеві державні адміністрації  [Скачати з сервера]
    Про освіту [Скачати з сервера]
    Про Державний Гімн України [Скачати з сервера]

 

Форма входу
Пошук
Корисні посилання
Корисні посилання